Ātrais kredīts no 18 gadiem, aizdevums jauniem cilvēkiem

Tikko sasniedzis pilngadību, 18 gadus, jaunietis pēkšņi kļūst pieaugušais no likuma puses, jo tiek atļauts likumīgi jau daudz vairāk, nekā pirms 18 gadu sasniegšanas. Piemēram, viena no lietām, ko 18 gados var izdarīt, ir aizņemties ātro aizdevumu, tāpēc aktuāls ir ātrais kredīts no 18 gadiem jeb kiirlaenud internetist (väikelaenud). Ātrā kredīta kredītiestādes internetā gan ne visas piedāvā aizņemties ātro aizdevumu no 18 gadiem. Tikai dažas kredītiestādes to piedāvā, līdz ar to tā izvēle, kur aizņemties, ir maza, taču iespējas ir – Sohocredit.lv ir pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem.
Varētu šķist jocīgi, ka 18 gados jau var aizņemties kredītu, citi vēl šajā vecumā mācās skolā un darbavieta nav. Tad, kur, lai ņem jaunietis atmaksājamo naudu, ja aizņēmies ātro aizdevumu?! Katra situāciju jau neviens nezin, kurš nav tajā iesaistīts, tādēļ kaut ko pārmest nevar, ka tik jauns un jau saistās ar kredītiem, lai arī īstermiņa. Ir dažādi aizdevēji – kuri aizdod ātro aizdevumu bez darba vietas, bet citi bez darbavietas neaizdod ātro aizdevumu.

Ja 18 gadu vecumā aizņemas, ja vēl nav darbavieta, tad tas ir diezgan riskanti, jo darba vieta nodrošina stabilus ienākumus, lai varētu arī mierīgi atmaksāt kredītu. Ja 18 gadu vecumā mācās vēl skolā, tad atkarībā no tās un sekmēm, tad vēl variants, ka saņem stipendiju, vai arī vecāki dod regulāri naudu. Šķiet, ka bez reāli pamatota iemesla, aizņemties ātro kredītu nevajag tik jaunam, īpaši tiem jauniešiem, kuri ir "pa gaisu", tā teikt, kuri bauda jaunību un vēl nav nobrieduši nopietnai dzīvei. Ja jaunietis 18 gados ir gana nopietns, apdomīgs, ar ienākumiem, tad jau cita lieta, ja aizņemas ātro kredītu. Tomēr ātrais kredīts nav jau nekas tāds ar ko diži lepoties draugiem, ka – nu lūk, es aizņēmos ātro kredītu! Ja aizņemas priekš tusiņiem vai citām nenopietnām lietām, tad tas var būt diezgan riskanti dēļ tā, ka, tā sakot, apetīte rodas ēdot, jo ja vienreiz paņēmis, tad nākamreiz atkal paņems ātro kredītu, varbūt neapdomīgi lielu summu un tādējādi viegli iekulties ķezā.

Kādā? Tādā, ka var sabojāt savu kredītvēsturi, kura nākotnē vai nu liegs vai arī ļoti apgrūtinās aizņemties kredītu. Un, ja pieaugušā vecumā vajag nopietniem mērķiem kredītu, bet jaunības dullumā savu kredītvēsturi sabojājis, tad var diezgan uz sevi būt dusmīgs. Tādēļ vērts atcerēties, ka ātrā kredīta neatmaksāšanas gadījumā nepaliks bez sekām tas.
Protams, nav jau teikts, ka visi 18 gadu vecumā ir dulli un neapdomīgi. Ir jau arī nopietni jaunieši. Ja nopietnam jaunietim vajag ātro aizdevumu aizņemties, tad gan jau tas ir kādam nopietnam, sakarīgam mērķim. Nevar jau teikt, ka dullie jaunieši aizņemas tikai nevajadzīgām lietām un lieki, to absolūti nevar teikt, taču tomēr rakstura īpašības, draugu kompānija var skubināt aizņemties arī citreiz, ja to nevajadzētu. Tādēļ jācer, ka ikkatram 18 gadu vecam jaunietim ir sava galva uz pleciem un spēj izvērtēt adekvāti, kad aizņemties un kādos gadījumos labāk neaizņemties ātro kredītu. Ātrais kredīts no 18 gadiem jau nav izklaide, tas tomēr ir nopietns finanšu darījums, kuru vajag kārtīgi apdomāt un aizņemšanās procesā pieiet nopietni un ar atbildību.

Saprotot un zinot savus ikmēneša ienākumus, tad arī izvēlēties atbilstošu ātrā kredīta summu, kura nepārsniedz ienākumus. Kā jau visos gadījumos, arī no 18 gadiem ātro kredītu var pieteikt internetā.
Ātrais kredīts no 18 gadiem arī ir pieejams ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Tas ir īstermiņa aizdevums un, arī aizņēmuma summas nav lielas, bet šī ir lieta, ko jāpēta konkrēti pie katra aizdevēja, cik lielu summu aizdod. Un jebkurā gadījumā rūpīgi vajag iepazīties ar visiem nosacījumiem. Ja Tev ir 18 gadi un vēlies aizņemties ātro aizdevumu, tad dari to atbildīgi. Neapdraudi ar šo savu lēmumu sevi un savus tuviniekus, ja tomēr nespēj atmaksāt ātro kredītu. Tādēļ aizņemties vajag tikai, ja ir simtprocentīga pārliecība, ka nauda būs vajadzīgajā laikā, vajadzīgajā summā, lai atmaksātu ātro kredītu. Avots: https://starcred.ee/

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti internetā:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.