Ātro kredītu apvienošana vienā kredītā

Ļoti bieži gadās, kad cilvēki ir paņēmuši vairākus ātros kredītus un nespēj ar tiem tikt galā, veicot sistemātiskas pagarināšanas un maksājot soda procentus. Kredītu apvienošana šajā gadījumā ir lielisks risinājums, kā visus paņemtos ātros kredītus apvienot vienā maksājumā jeb vienā patēriņa kredītā. Šāda iespēja ļauj atvieglot maksājumu veikšanu un izveidot maksājumu grafiku pie viena aizdevēja. Uz doto brīdi Latvijā ir vairāki kreditori, kas piedāvā refinansēt kredītus, tomēr ne visiem ir patiešām izdevīgi nosacījumi, tāpēc ir vērts iedziļināties un salīdzināt šī pakalpojuma sniedzējus. Noteikti ir jāpievērš uzmanība procentu likmei, cik liela tā ir uz doto brīdi un cik liela tā būs, kad apvienosiet savus aizdevumus pie viena kreditora.

Daudziem cilvēkiem ir sveši tādi jēdzieni kā kredīta restrukturizācija vai refinansēšana, tāpēc bieži vien tie pat neaizdomājas par iespēju sakārtot savus ikmēneša maksājumus. Daudzos gadījumos tieši kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas ir tas pareizākais risinājums, ja ir sakrājies pārāk liels mazo aizdevumu maksājumu daudzums. Tas noteikti ir labāk kā mukt un slēpties vai maksāt lielus soda jeb pagarināšanas procentus. Viens patēriņa kredīts būs stipri izdevīgāks kā 7 ātrie kredīti, tāpēc apsveriet domu izmantot refinansēšanas jeb apvienošanas pakalpojumus pie kompānijām, kuru klāstā šis pakalpojums ir nodalīts, nevis piedāvāts kā parasts aizdevums.

Kādas iespējas sniedz aizdevumu apvienošana?

  • Tā ir iespēja refinansēties līdz pat 10000 €
  • Var apvienot līdz pat 7 ātrajiem jeb sms kredītiem;
  • Apvienošanai nav nepieciešama ķīla un galvotājs;
  • Šis pakalpojums ir pieejams no 18 gadu vecuma.

Vai izdevīgi apvienot mazos kredītus?

Protams, tas ir ļoti izdevīgi un ļauj ietaupīt uz procentu likmē, kuras katram no aizdevējiem ir dažādas. Tieši procentu likmes un kopējās aizdevuma izmaksas ir nozīmīgākais. Pie tam, ja esat nonākuši situācijā, kad veicat aizdevuma pagarināšanu, apvienot mazos kredītus vienā lielākā aizdevumā bez ķīlas būs īpaši izdevīgi, jo komisija par kredīta izmantošanu vienmēr būs mazāka kā soda komisijas par pagarināšanu. Refinansēšana šobrīd tiek piedāvāta vairākās kompānijās, tomēr izpētiet rūpīgi, vai Jums netiek piedāvāts pārāk dārgs apvienošanas risinājums, kas būs dārgāk kā šī brīža maksājumi par visiem ātrajiem kredītiem kopā. Aiz izmisuma, cilvēki bieži iegrābjas vēl neizdevīgākos risinājumos, tāpēc esiet uzmanīgi un prātīgi.

Vai kredītu apvienošanai ir alternatīvas?

Diemžēl šādam pakalpojumam nav alternatīvas, taču Jums ir iespēja visu vērst par labu, piemēram, uzstādot sev par mērķi palielināt savus ienākumus. Kredītu apvienošana ir tas pats kredīts, tikai lielāks un uz ilgāku termiņu, tāpēc tas nemaina situāciju kopumā, bet Jums vajag mainīt tieši problēmu saknē. Lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, vajag apsvērt iespēju mainīt savus naudas tērēšanas paradumus. Labi būtu arī sākt taupīt uz visa, kur ir iespējams ietaupīt. Papildus pelnīšana ne vienmēr ir iespējama, ja ir jau pastāvīgs darbs, kur tiek pavadītas ilgās dienas stundas. Šādā gadījumā ir jādomā par pilnīgu darba vietas maiņu, pie tam, tādu, kurā atalgojums būs tik liels, lai Jūs bez problēmām segtu savus kredītus. Teiksiet, ka tāda darba nav? Pajautājiet to tiem, kas brauc ar jauniem auto un dzīvo privātmājās, pajautājiet, vai nauda nokrita no gaisa? Variet būt droši, ka vairums ir cīnījušies pa karjeras kāpnēm un ieguvuši darbam atbilstošo izglītību. Jūsu iespējas pelnīt vairāk ir bezgalīgas, Jums tika jānosprauž mērķis, uz kuru iet.