Ostapenko kārtējā uzvara

Latvija var lepoties ar labiem sasniegumiem tenisā pēdējos pāris gadus. It īpaši – sieviešu tenisā. Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko ir guvušas ne vienu vien ievērojamu uzvaru.

Latvijas pirmā rakete

Aļona Ostapenko ir Latvijas labākā tenisiste. Šobrīd pēc ranga viņa ir pirmajā vietā Latvijā. Pat ja neesi skatījies nevienu tenisa maču, kurā spēlē Ostapenko, tad noteikti vismaz esi dzirdējis viņas vārdu.

Teniss – joprojām populārs

Teniss jau gadiem ilgi ir visnotaļ populāra spēle visā pasaulē. Tas gan ir salīdzinoši dārgs sporta veids, tāpēc Latvijā nav tik daudz tenisistu. Bet tie, kuri tomēr spēlē tenisu, sasniedz diezgan labus rezultātus, tāpēc nav par ko sūdzēties.

Ja tev patīk vērot tenisu, kā arī tev izdodas precīzi prognozēt spēļu iznākumus, tad vari pamēģināt šādā veidā nopelnīt papildus naudu. Izmēģini kādu online kazino Latvijā, kur var veikt likmes uz dažādiem sporta notikumiem – gan tenisu, gan visiem citiem populārajiem sporta veidiem.

WTA 500 turnīrs

Kaut arī pandēmijas dēļ daudzi sporta pasākumi ir atcelti, kaut kas tomēr notiek. Daudzi sporta veidi sāk atgriezties savā ierastajā ritmā. Arī tenisa spēles ir atsākušās.

Sporta pasākumi, kas pašlaik notiek, lielākoties notiek bez skatītāju klātbūtnes tribīnēs. Šādas sacensības sportistiem noteikti šķiet visai dīvainas, jo nav ierastās atmosfēras.

Arī WTA 500 turnīrs šobrīd notiek pilnā sparā. Sportistiem noteikti vajag daudz vairāk noskaņoties, nekā ierasts, lai būtu sajūta, ka piedalies īstās sacensībās, ne tikai parastā treniņā, jo nav skatītāju.

Skatītājiem, protams, ir iespēja šos sporta pasākumus vērot attālināti – vai nu TV, vai kādā interneta tiešraidē. Tas nav ideāls variants, taču labāk tā, nekā vispār bez nevienām sporta sacīkstēm.

Ostapenko spēle

Arī latviešu sportisti aktīvi piedalās dažādās starptautiskās sacensībās. WTA 500 turnīrā galvenās cerības tiek liktas uz Ostapenko – vismaz latviešu fani noteikti cer uz labiem rezultātiem.

Ostapenko pašlaik ir guvusi jau divas uzvaras šajā turnīrā. Viņa spēlē gan solo tenisu, gan arī dubultspēles. Dubultspēlē viņa spēlē kopā ar rumānieti Moniku Nikulesku.

Turnīra pirmā kārta

Aļona Ostapenko pirmās kārtas spēlē tikās ar nīderlandieti Kiki Bertensu. Nīderlandietei šī bija pirmā spēle pēc traumas izārstēšanas. Ostapenko guva pārliecinošu uzvaru divos setos ar rezultātu 6-0, 6-2.

Ostapenko jau iepriekš ir spēlējusi pret šo sportisti, un uzvaru/zaudējumu attiecība ir 50/50. Nākamajā turnīra kārtā viņa tiksies ar Ķīnas sportisti Cjaņu Vanu vai amerikānieti Džesiku Pegulu – atkarībā no tā, kura no viņām uzvarēs savstarpējā spēlē.

Dubultspēles

Ostapenko vienlīdz labi spēlē gan vienspēles, gan dubultspēles. Abos spēļu veidos viņai ir labi rezultāti – ne katrs sportists var uzrādīt vienlīdz labus rezultātus abās disciplīnās.

Aļona Ostapenko WTA 500 turnīrā piedalās gan vienspēlē, gan dubultspēlē. Arī dubultspēlē viņa ir uzvarējusi pirmajā spēļu kārtā. Viņa kopā ar savu dubultspēļu partneri pieveica Japānas duetu – Šuko Aojamu un Enu Šibaharu.

Uzvara šajā spēlē bija diezgan pārliecinoša. Sportistes uzvarēja savas pretinieces divos setos ar rezultātu 6-4, 6-2.

Turpmākās spēles

Turnīrs joprojām notiek pilnā sparā, tāpēc varam joprojām cerēt uz izciliem rezultātiem. Ostapenko ir lieliska tenisiste, kura sevi ir vairākkārt pierādījusi, tāpēc arī varam cerēt uz augstām vietām, kā arī pakāpšanos pasaules rangā.

Ir patīkami, ka dažādas starptautiskās sacensības tiek atsāktas dažādos sporta veidos. Visticamāk visai drīz varēsim sekot vēl vairāk aizraujošiem sporta notikumiem gan Latvijā, gan citur pasaulē.