Privātums

Vietne www.veselibasabc.lv (turpmāk tekstā “mēs”) apņemas aizsargāt katra apmeklētāja privātumu, kurš apmeklē šo mājas lapu un sazinās ar mums. Šī privātuma politika ir publicēta ar mērķi sniegt saviem lapas apmeklētājiem informāciju par to, kādi privātie dati par katru apmeklētāju tiek ievākti un kādiem mērķiem tiek izmantoti. Visa iegūtā informācija ir ievākta un apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu.

  1. Mēs galvojam, ka lapas apmeklētāju privātā informācija, ko iegūstam brīdī, kad tiek apmeklēta un lietota šī vietne, netiks nodota trešajām personām, izmantojot likumā noteiktos gadījumus.

  2. Mēs saglabājam tehnisko informāciju par katru lietotāju vietnes lietošanas laikā – dati par operētājsistēmu, pārlūka versiju, domēna nosaukumu un IP adresi un informāciju par vietni, no kuras esat nonācis mūsu vietnē.

  3. Informācija par lietotāju, kas tiek saglabāta par katru lapas apmeklētāju, tiek izmantota, lai labāk izprastu vietnes apmeklētāju vēlmes un vajadzības, lai veiktu analīzi par lapas apmeklētību un lietošanas mērķiem, tādejādi uzlabojot mājas lapas satura kvalitāti.

  4. Lapas administrācijai nav piekļuve saglabātajām IP adresēm, kas nozīmē to, ka mums nav iespēju identificēt konkrētu vietnes apmeklētāju. Informācija par IP adresēm tiek saglabāta serverī, kuru mēs izmantojam.

  5. Mājas lapa pilnvērtīgi spēj darboties tikai tādā gadījumā, ja lietotājs ir aktivizējis sīkdatņu jeb “cookies” izmantošanu. Katrs lietotājs savā pārlūkā var atslēgt sīkdatnes, tomēr jāņem vērā, ka tas var traucēt šīs vietnes pilnvērtīgu apmeklēšanu.

  6. Sīkdatnes palīdz saglabāt un analizēt informāciju par lietotājiem, ko mēs izmantojam, lietojot programmu Google Analytics.

  7. Ja jūs izmantojiet kādu saiti, kas aizved uz neatkarīgu trešo pušu tīmekļa vietni, mēs nenesam atbildību par trešās puses personu datu aizsardzības paņēmieniem un atspoguļoto saturu.

  8. Lietojot šo mājas lapu, jūs automātiski piekrītat šīs vietnes privātuma politikai, pretējā gadījumā šī mājas lapa ir nekavējoties jāpamet.

  9. Mēs paturam tiesības veikt korekcijas privātuma politikā. Jaunā privātuma politikas redakcija stājas spēkā brīdī, kad tā tiek publicēta šajā interneta vietnē.