WEB, mājas lapas dizaina izveide, unikāls dizains, uzlabošana

Mājas lapas dizains ir kā uzņēmuma seja interneta vidē, kura var likt manīt par attieksmi pret saviem klientiem vai partneriem. Tā uzrunā, piesaista vai tieši pretēji – liek ātrāk iet tai garām. Mājas lapas dizains parasti ir sastāvdaļa no firmas kopējā stila, tāpēc pie tā arī būtu jāpieturas, lai nav tā, ka uz Jūsu vizītkartēm un veidlapām ir sulīgi zaļi āboli, bet mājas lapas dizains sastāv no publiskām bezmaksas bildēm ar smaidošiem baņķieriem uz pelēka fona. Bieži vien mājas lapas dizains ir lejupielādēts no kāda bezmaksas servisa, kas piedāvā tūkstošiem pievilcīgus dizaina paraugus – Jūsu mājas lapai tas nav pieļaujami! Domājams, ka nav patīkami, ja pieturā Jums blakus nostājas cilvēks, kuram ir tieši tādas pašas bikses, jaka un zābaki. Mēs virzām Jūsu domas uz to, lai Jūsu mājas lapa būtu unikāla, nekopēta no kaimiņa vai lejupielādēta no bezmaksas resursu avota.

Ja Jums nepieciešams unikāls mājas lapas dizains un profesionāla pieeja mājas lapas izveidei, mēs nāksim Jums palīgā. Iespējams jāsāk būs ar krāsu izvēli, firmas stila, logotipa izveidi, lai Jūsu firmai tiktu piešķirts tēls, identitāte, bet varbūt viss būs daudz vienkāršāk, mums tikai kopīgi jāizvirza pareizie mērķi. Droši sazinieties ar mums un jautājiet visu, kas ir saistīts ar mājas lapas dizaina izveidi, programmēšanu, uzturēšanu un tās popularizēšanu – mēs ieteiksim, kāda tipa mājas lapa Jums būs piemērotākā, izveidosim paraugu skices un piedāvāsim realizēt visus tehniskos, programmēšanas un mājas lapas uzturēšanas (hostinga) darbus. Par mājas lapas izstrādi un uzturēšanu apmeklējiet sadaļu “Mājas lapu izveide, uzturēšana”.

WEB, mājas lapas dizaina cenas, izpildes termiņi:

  • WEB, mājas lapas dizaina izveide, 3 skiču sagatavošana sākot no 30,00 Ls + PVN;
  • Mājas lapas dizaina uzlabošana sākot no 15,00 Ls + PVN;
  • Izpildes termiņš no 24 h līdz 5 darba dienām;
  • Par cenām un termiņiem vienmēr varam vienoties.

Ja Jums ir nepieciešams unikāls mājas lapas dizains, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt! Mājas lapas dizaina izveide vai uzlabošana ir mūsu darbiņš.